نگاهي نو براينوشتن
اين وبلاگ با موضوعيت نويسندگي و موفقيت مي باشد

امروز مي خواهيم مسئله قانون جذب ازدواج را از زير مجموعه هاي قانون جذب را براي شما تشريح كنيم

يكي از زير مجموعه ها و زير عنوان هاي قانون جذب در جهان ، قانون جذب در ازدواج است.

مطمئنا تا به امروز اين نكته را بارها و بارها شنيده ايد كه در جهان هر كسي نيمه ي گمشده ي خودش را بايد پيدا كند تا به يك ازدواج موفق برسد. نيمه ي گمشده به عبارتي صورت ساده شده ي قانون جذب ازدواج است.

شما براي اين كه در زندگي خود بتوانيد به جذب افراد با انرژي بپردزايد ، نياز داريد كه قانون جذب ازدواج كه صورت تخصصي تر قانون جذب عشق است را بلد باشيد.

هر انساني اين قدرت را در زندگي خويش دارد كه با استفاده از قانون جذب ازدواج به مرد مورد علاقه خويش و يا زن مورد علاقه خويش برسد.

اما مسئله ي مهم اين است كه نيمه ي گمشده چيست و نيمه ي گمشده را چگونه مي توان با استفاده از قانون جذب مردان و قانون جذب زنان در مقوله ي قانون جذب ازدواج پيدا كرد ؟

اين روزها شايد شما هم بسيار با اخبار مربوط به طلاق روبرو شده باشيد. فكر مي كنيد اين طلاق ها به چه دليل به يك زندگي پايدار تبديل نشده اند و اين قدر زود پس از تنها چند ماه به يك سرنوشت تراژديك روبرو شده اند ؟

مسئله اينجاست كه انسان ها پيش از اينكه به دركي از عشق برسند و بخواهند عشقي را داشته باشند ، بايد درك از خودشان داشته باشند.

اگر انساني خودش را نشناسد و نتواند به شناخت خوبي نسبت به خودش برسد ، به هيچ وجه نمي تواند روند موفقي در زندگي آن هم در عشق داشته باشد.

از اين رو خودشناسي اولين گام يك ازدواج موفق است. هر انساني در زندگي تنها با خود شناسي است كه مي تواند گزينه ي مورد نظر خويش را براي يك عمر زندگي پيدا كند.

حال ممكن است براي شما سوال پيش بيايد كه ما چگونه بايد خودمان را براي زندگي طولاني با يك عشق بشناسيم ؟

اگر شما هم اين سوال را در ذهن داريد ، بايد بگوييم كه اين مقاله يعني مقاله ي قانون جذب ازدواج براي شما عزيزان نوشته شده است.

براي رسيدن به شناخت از خود براي ازدواج و يا تجربه ي يك عشق حقيقي پيش از هر چيزي بايد به اين نكته آگاه باشيم كه هر انساني در دنيا به بهترين شكل ممكن خودش را مي شناسد و مي داند كه چگونه و به چه شكل ساختار درونيش را بررسي كند ، اما مسئله اساسي اينجاست كه انسان ها خيلي راحت خودشان را گول مي زنند و حقيقت خودشان را فراموش مي كنند.

از اين رو قانون جذب در ازدواج بجاي اينكه مستقيم بر روي ازدواج تمركز كند سه پيش نياز اصلي را براي انسان ها معرفي مي كند كه از طريق اين سه پيش نياز اصلي به آن چه كه مي خواهند در زندگي بعنوان يك عشق برسند ، دست پيدا كنند.

پيش نياز اول  : با توجه به قانون جذب ازدواج ، نخستين پيش نيازي كه يك انسان براي رسيدن به يك عشق دارد اين است كه به كل تفكرش را از پيدا كردن يك عشق بردارد و از تفكرات منفي در باب نرسيدن به عشق رويايي اش دست بكشد.

در واقع قانون جذب ازدواج به ما مي گويد كه يك انسان ، به هيچ وجه نبايد پيش از خودش تفكرش را بر روي اين بگذارد كه عشقي پيدا كند. انسان بايد پيش از هر چيزي در باب خودش تفكر كند.

 

اما دسته ي ديگري  كه پيش نياز قانون جذب ازدواج را شامل مي شود ، آن دسته از افرادي هستند كه فكر مي كنند در اين دنيا جايي براي رسيدن به عشق رويايي شان ندارند.

اين دسته آدم ها هم از نظر قانون جذب ازدواج بايد خودشان را دچار يك تغيير كنند.

بسيار مهم است كه يك انسان به اين خود باوري برسد كه براي رسيدن به عشق رويايي اش تمام آنچه كه نياز دارد را در دست دارد.

پيش نياز دوم :
قانون جذب ازدواج دومين پيش نيازي كه روبروي ما مي گذارد اين است كه يك انسان به شرطي به نيمه ي گمشده ي خودش مي رسد كه ابتدا به امر خودش را خوب شناختته باشد و نيمه ي گمشده ي خودش را كامل كرده باشد .

براي اينكه شما به يك نيمه ي گمشده در عشق برسيد، بر اساس قانون جذب ازدواج بايد بيش از پيش ابتدا بر روي خودتان تمركز كنيد و خودتان را در معرض بهترين اتفاق ها قرار دهيد.

حالا چطور مي توانيد بر اساس آنچه كه قانون جذب ازدواج گفته است ، خودتان را در بهترين شرايط ممكن قرار دهيد. اولين چيزي كه شما بايد بر اساس قانون جذب ازدواج بدان توجه داشته باشيد ، رشد فردي است و اولين گام رشد فردي در حوزه ي قانون جذب ازدواج نيز مطالعه كردن است.

انساني پيشرفت مي كند و انساني به نيمه ي گمشده ي خويش مي رسد كه اول تمامي نيمه ي خودش را در عشق از بهترين اطلاعات موجود پر كند.

شما براي اينكه يك خانم زيبا و يك مرد متعهد و وفادار را جذب كنيد ، پيش از هر چيز نياز به اين داريد كه خودتان را قوي كنيد. اين قوي كردن يعني شما بدانيد چگونه بايد عاشقي كرد ؟

چگونه بايد به همسر عشق ورزيد و چگونه بايد همسر را در زندگي به سمت قله ي موفقيت هدايت كرد ؟

و اگر به اين ها آگاه باشيد ، بر اساس قانون جذب ازدواج مطمئنا به يكي از بهترين نتايج در زندگي شخصي خود خواهيد رسيد.

پيش نياز سوم  : 

انتظارت تان را منطقي كنيد.

سومين پيش نيازي كه يك انسان براي رسيدن به قانون جذب ازدواج نياز دارد اين است كه انتظاراتش را بر اساس آنچه كه در واقعيت وجود دارد منطقي كند.

شما هرگز نبايد رويا پردازي كنيد. رويا پردازي در اينجا با آرزوهاي بلند داشتن كاملا متفاوت است. انساني كه رويا پرداز است ، انساني است كه هيچ حركتي از خودش نشان نمي دهد و بر اساس قانون جذب ازدواج اين انسان محكوم به شكست است.

پس اگر مي خواهيد با توجه به قانون جذب ازدواج پيش برويد و اگر مي خواهيد با توجه به آنچه كه يك انسان براي رسيدن به يك عشق بزرگ نياز دارد ، حركت كنيد ، حتما بايد خيالتان را بابت روياپردازي ها راحت كنيد .

مطلب پيشنهادي :   27 ويژگي مديران موفق در رسيدن به آرامش

بر اساس قانون جذب ازدواج هر چه رويا از زن و يا مرد مورد علاقه ي تان داريد را دور بريزيد و واقع گرا باشيد. واقع گرايي به چه معناست ؟پ

منبع : محمدرضا تيموري

منبع : mohamadrezateimouri

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۳:۴۰ ] [ محمدرضا تيموري ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب