نگاهي نو براينوشتن
اين وبلاگ با موضوعيت نويسندگي و موفقيت مي باشد

همانطور كه داشتن يك شريك عاطفي خوب، زندگي را لذت‌بخش و دلچسب مي‌كند، بودن در كنار كسي كه به قدر كافي وجه اشتراك نداريد  و او را دوست نداريد بسيار سخت و طاقت‌فرسا است. اما سوال اساسي اين است كه چطور بايد شريك عاطفي مناسب و دلخواهتان را پيدا كنيد. در بسياري از مقالات به قانون جذب عشق براي رسيدن به نيمه گمشده اشاره شده است. در مقاله«۱۰ اصل قانون جذب عشق (براي ازدواج با فرد مورد علاقه و معشوق) » از سايت راديو عشق اين قانون به صورت كامل توضيح داده شده است. در واقع اين قانون مهارتي در اختيارتان قرار مي‌دهد تا با آن  عشقي كه لياقت آن را داريد را در زندگي خود بيابيد. قانون جذب به شما ياد خواهد كه چطور با كار كردن بروي افكار خودتان هركسي را مجذوب و شيفته خود كنيد. در اين مقاله به جزييات بيشتري از قانون جذب عشق مي پردازيم.

چگونه فرد مورد نظر خود را  با استفاده از قانون جذب عشق، مجذوب خود كنيم ؟

براي اين كه به يك فرد خاص برسيد، قانون جذب براي عشق، با تمركز بر خود شما عمل مي‌كند. اين مساله مربوط به شخص ديگري نيست بلكه مربوط به خود شماست. گاهي اوقات اين مي‌تواند سخت‌ترين قسمت قانون جذب باشد، زيرا زماني كه شخصي در زندگي شما وجود دارد كه دوستش داريد يا به او علاقه داريد، آن شخص تمامي حواس شما را به خود معطوف كرده است. ما فكر مي‌كنيم راه حل اين كه فرد مورد نظر ما به ما علاقه‌مند شده يا توجه نمايد، استفاده از قانون جذب عشق است. اما قانون جذب عشق چيزي است كه به خود شما مربوط مي‌شود – با افكار شما، احساسات شما و ارتعاشات و انرژي‌هاي شما.

مراحل خاصي وجود دارند كه مي‌توانيد با طي كردن آن‌ها، را در اسرع وقت شانس خود را براي جذب عشق خود به حداكثر برسانيد.

هر روز 10 تا 20 دقيقه وقت صرف شناخت خود كنيد

اگر چه اين ممكن است چندان عاقلانه به نظر نرسد، اما يك توصيه خوب براي به دست اوردن رابطه ايده آل، آن است كه براي شناخت خود به قدر كافي وقت بگذاريد. براي اين كار شما مي‌توانيد يادداشت بنويسيد، مديتيشن كنيد يا در مقابل آينه بايستيد و از خودتان سوالاتي درباره چگونه احساساتي كه نسبت به خودتان داريد و اين كه چگونه روزتان را مي‌گذرانيد بپرسيد. هنگامي كه شما خود را بشناسيد و دوست بداريد، جذب يك رابطه سالم، مثبت و طولاني مدت كه خواهان آن هستيد بسيار ساده‌تر خواهد بود.

 

اعتماد به نفس داشته باشيد

باور داشته باشيد كه شما شخص بزرگ و فوق‌العاده‌اي هستيد و مهم نيست كه ديگران در مورد شما چه فكر مي‌كنند. شما مجبور نيستيد كاري كنيد كه كاري كنيد كه شخص ديگري مثل شما را دوست داشته باشيد و يا عاشق شما شود، زيرا شما پيش از آن خود را دوست داشته‌ايد. اعتماد به نفس داشتن ويژگي است كه مردم نمي‌توانند در برابر آن قابل مقاومت كرده و آن‌ها را به مجوذب شما مي‌كند.

 

بر جنبه‌هاي مثبت تمركز نماييد ( افكار منفي را دور بريزيد)

خود را از شر تمام افكار منفي... مثل اين كه "پيدا كردن شخص دلخواهم كار سختي است"، يا اين كه "چرا كسي متوجه نمي‌شود كه من چقدر خوب هستم"،"هيچكس مرا دوست نخواهد داشت" يا "چرا خواستگار ندارم؟" رها كنيد. شما ويژگي‌هاي فراوان وفوق‌العاده‌اي داريد كه شما را ارزشمند مي‌سازند و باعث مي‌شوند عشق و توجه ديگران را به خود جذب نماييد. ديگران متوجه شما شده و از شما قدرداني مي‌كنند. دور تا دور شما را عشق فراگرفته، به آن اجازه دهيد تا وارد شود. هنگامي كه شما به عشق را اجازه ورود دهيد و بر روي مسايل مثبت تمركز نماييد، ارتعاشات شما تغيير كرده و دري براي قانون جذب عشق باز مي‌شود تا شخص مورد نظر شما را برايتان  به ارمغان بياورد.

 

همواره نسبت به فرصت‌هاي خود هوشيار باشيد

اگر مي خواهيد جهان در جهت برآورده شدن خواسته‌هاي شما عمل كند ، شما نيز بايد سهم خود را در اين ميان انجام دهيد. اين كه جهان هستي عشقي كه واقعا خواهان آنيد را به شما ارزاني كند،  به خود شما و اين كه چقدر پذيراي ان باشيد بستگي دارد. بسته به اين كه چقدر نسبت به فرصت‌هاي پيش رويتان آگاه و هوشيار باشيد، ممكن است بلافاصله بوجود آيند و يا كمي زمان ببرد تا با آن‌ها مواجه شويم. به عنوان مثال، اگر دوستان شما دايما از شما بخواهند كه جمعه شب‌ها با آن‌ها بيرون برويد، اما شما مدام درخواستشان را رد كنيد، در واقع داريد فرصت‌هاي خود را محدود مي‌كنيد. شايد جهان هستي صرفا منتظر پاسخ مثبت شما است تا شما را به عشق زندگيتان معرفي كند، اما شما دايما در حال نه گفتنيد.  اين مساله بسيار مهم و تاثيرگذار است. فقط كافي است چشمان خود را كاملا باز نگه داريد و هوشيار باشيد، و آنگاه است كه مي‌توانيد هر آنچه در پيرامون شما در جريان است را مشاهده كنيد. بنابراين هميشه حاضر باشيد و نسبت به فرصت‌هايي كه جهان سر راهتان مي‌گذارد آگاهي داشته باشيد. آينده از آن شماست اگر تلاش كنيد و هوشيار باشيد. با فقط آرزو كردن و يا گرفتن فال عشق و ازدواج و طالع بيني به جايي نخواهيد رسيد.

 

بدون ترس از ضربه خوردن و صدمه ديدن عشق بورزيد.

ترسناكترين چيز عشق اين است كه شما خود سفره دلتان خود را كاملا پيش روي آن باز مي‌كنيد. هنگامي كه خودتان را كاملا براي كسي آشكار نماييد، احتمال دارد كه صدمه ببيند. اگر از آسيب ديدن بترسيد، ممكن است ناخودآگاه مانع از ان شويد كه كسي كه دوستش داريم آنقدر كه مي‌خواهيم به ما نزديك شود.اين خطر را بپذيريد و بي‌پرده خود را در برابر عشق قرار دهيد. اينجاست كه عشقي كه خواهان آنيد آشكار خواهد شد.

 

شاد باشيد

لبخند و خنده بيشتر مردم را به سمت خود جذب مي‌كند. وقتي شما اوقات شادي را سپري كنيد، ديگران متوجه مي‌شوند و مي‌خواهند با شما وقت بگزرانند. پس كارهايي را انجام دهيد كه خوشحالتان مي‌كند... حال اين كار تماشاي يك فيلم خنده‌دار باشد، يا رفتن به پارك مورد علاقه خود براي خوردن ناهار. از زندگيتان لذت ببر. هر چه زندگيتان سرگرم كننده‌تر و شادتر باشد، سريعتر مي‌توانيد شخص مطلوب خود را جذب كنيد.

مثبت‌نگر باشيد.

بر ويژگي‌هاي خوب شخصي كه مي‌خواهيد قانون جذب برايتان به ارمغان بياورد تمركز كنيد. به دنبال راهي باشيد تا از آن ويژگي‌ها قدرداني كنيد. اگر احساسات منفي بين دو نفر شما وجود داشته باشد ممكن است اينكار آسان نباشد، ممكن است در ابتدا تنها بتوانيد يك ويژگي مثبت را پيدا كنيد، اما اگر به كار خود ادامه دهيد، به تدريج آسان‌تر مي‌شود. اگر در حال حاضر با شخصي در ارتباط هستيد، بايد تغيير رفتار خود را شروع كنيد تا ببينيد چگونه رفتار او تغيير كرده و  همه چيز بين هر دوي شما شروع به بهبود مي‌كند.

تفاوت‌ها و تضادها را پذيرا باشيد.

به خاطر آنچه كه داريد، خوشحال باشيد. چيزهايي را كه خواهان آن‌هاييد فراموش كنيد.  ببخشيد. هنگامي كه بتوانيد در لحظه خوشحال باشيد، چيزهايي كه خواهان آن‌هايد شروع به اتفاق افتادن مي‌كنند، از جمله زندگي عاشقانه شما.

 

نسبت به تمامي عشقي كه هم اكنون در زندگي تان وجود دارد سپاس‌گزار باشيد.

 

احتمالا شنيده‌ايد كه سپاسگزار و قدردان بودن چقدر مي‌تواند باعث شود نسبت به زندگي و روابطتتان احساس بهتري داشته باشيد. بنابراين جاي تعجب ندارد كه سپاسگزار بودن و تشكر كردن مي‌تواند به جذب شريك زندگي ايده آل شما كمك كند. نسبت به هر نشانه كوچكي، كه نشان ميدهد فرد ايده اين نام مجاز نمي باشد ان به شما نزديك و نزديك‌تر مي‌شود شكرگزار باشيد. قدرداني يكي از قويترين ارتعاشات احساسي است كه مي‌توانيم به آن متصل شويم. زماني كه براي تمام آنچه كه در زندگي خود داريم قدرداني مي‌كنيم، خواسته‌ها و آرزوهاي ما مي‌توانند بسيار سريع‌تر به سمت ما جريان يابند. هر روز چند دقيقه صرف كردن براي نوشتن يك نامه شكرگزاري، راهي واقعا آسان است براي اين كه شما در مسيرتان به سمت خواسته‌هايتان باقي بمانيد.

منبع : پارسينه

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۶:۳۲ ] [ محمدرضا تيموري ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب